1 лютого 2018 року у стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулося величне святкове дійство — ІІI Всеукраїнський фестиваль «Студентська коляда»

Організатором цього Фестивалю виступили наш навчальний заклад і Київська Трьохсвятительська духовна семінарія при підтримці Центру академічного душ пастирства Київської архиєпархії УГКЦ за підтримки управління молоді та спорту. Метою заходу є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки і розвитку студентської творчості.

Хлібом-сіллю гостинно зустріла і щиро привітала гостей і учасників фестивалю ректор ККІБП Тетяна Камінська.

Успіху у проведенні Фестивалю побажала Леся Яремійчук, яка передала теплі слова вітання від Київського міського голови та очільника управління молоді та спорту, Олімпійського чемпіона з фехтування Вадима Гутцайта, а також висловила надію, що Фестиваль послужить добрій справі об’єднання молоді з усіх куточків України навколо найвищих загальнолюдських і державних цінностей.

Своїми творчими досягненнями радували присутніх студентські колективи не тільки з Києва, а й усієї України.

Після останніх акордів, що прозвучали у великій актовій залі інституту, все дійство продовжувалося на подвір’ї. Під відкритим небом кожному вдалося посмакувати кулішем, варениками і смачною кутею з узваром.

Все це дійство супроводжувалося піснями, розвагами, танцями. Калейдоскопом розливались гуцульські, волинські, наддніпрянські колядки. З радістю сприймала молодь білоруські колядки, які дуже-дуже зрозумілі і близькі нам, українцям.