До уваги молодіжні та дитячі громадські організації, що беруть участь у Міському конкурсі проектів розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році

1496609625_raspisanie-zanyatiy-hnure-1

08-09 листопада 2017 року за адресою вул. Хрещатик, 12 4 поверх, конференц зал відбудеться відкритий захист проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій, що беруть участь у Міському конкурсі проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році. Відкритий захист відбуватиметься згідно з графіком:

графік на 08 листопада 2017 року

графік на 09 листопада 2017 року

1. Під час захисту конкурсних пропозицій керівник (представник) організації може використовувати друковану, відео продукцію та інші матеріали.

2. Регламент виступу керівника (представника) організації для захисту однієї конкурсної пропозицій до 5 хвилин. Під час виступу керівник (представник) організації повинен надати інформацію стосовно проведених заходів у 2016 році. Члени конкурсної комісії можуть задати запитання керівнику або представнику організації (до 5 хвилин).

3. У разі коли учасник конкурсу не бере участі у відкритому захисті конкурсної пропозиції, конкурсна комісія приймає рішення щодо доцільності його подальшої участі у конкурсі.