Прийом пропозицій на участь у Міському конкурсі з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році завершено!

04 квітня 2017 року о 17.00 завершився прийом конкурсних пропозицій на участь у Міському конкурсі з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році (надалі — Конкурс).

Для участі у Конкурсі надійшло 63 конкурсні пропозиції від 37 громадських організацій.

Нагадуємо, що Конкурс проводиться у 3 етапи.

На першому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за такими критеріями:

відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним Департаментом освіти і науки, молоді та спорту та міським програмам;

відповідність загально міському рівню реалізації  проекту.

Оцінювання відбувається шляхом проставлення балів від 0 до 1 (0 – не відповідає, 1 — відповідає);

Конкурсна комісія приймає рішення про участь у другому етапі конкурсу конкурсних пропозицій, щодо яких більшість її членів зробила висновок про їх відповідність зазначеним критеріям.

На другому етапі конкурсу проводиться відкритий захист конкурсних пропозицій.

Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу.

У разі коли учасник конкурсу не бере участі у відкритому захисті конкурсної пропозиції, конкурсна комісія приймає рішення щодо доцільності його подальшої участі у конкурсі.

На третьому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють шляхом проставлення балів від 0 до 5 конкурсні пропозиції за такими критеріями:

відповідність проекту, заходу його меті;

реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників реалізації проекту;

очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для реалізації проекту, та очікуваних результатів реалізації проекту;

рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для реалізації проекту, досвід провадження діяльності у відповідній сфері.

Рейтинг конкурсних пропозицій впорядковується за балами від більшого до меншого.

Конкурсна комісія на своєму засіданні визначає прохідний бал. У разі встановлення прохідного балу до рейтингу конкурсних пропозицій включаються конкурсні пропозиції, що набрали суму балів, яка дорівнює прохідному балу або перевищує його.

Протягом 15 днів після затвердження місцевого бюджету на 2018 рік конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного проекту.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 11 квітня 2017 року

Відкритий захист 20 квітня 2017 року

Визначення рейтингу конкурсних пропозицій 27 квітня 2017 року.

Бажаємо усім перемоги!