Трибол — це що?

Трибол — це що? — питали вiдвiдувачi хокейного чемпiонату свiту та пересiчнi громадяни, якi побачили нову спортивну локацiю бiля Палацу спорту.

А це є нова спортивно-розважальна гра, достатньо динамiчна та захоплююча, в яку грали як вихованці київських футбольних та хокейних шкіл, так і вболівальники, гості міста та всі ті, хто захоплений спортом та активним стилем життя.

Змагання проходили в трійках, що є головною відмінністю трибола від футбола, але можливостей продемонструвати суперникам та глядачам власні навички у техніці, тактиці, силі та скорості та, навіть, хитрості, набагато більше. Завдяки засновникові та винахідникові трибола Геннадію Кривоносову та Управлінню молоді та спорту КМДА, попри погодні негаразди, задоволення від гри та іі перегляду отримали до тисячі шанувальників спорту столиці Украіни.

Уникаючи великих фінансових витрат облаштувати такий трибольний майданчик можно достатньо швидко в будь-якій компактній локаціі, яка притягуватиме чималу кількість спортсменів: молоді чи просто тих, хто бажає урізноманітнити власне дозвілля.

— Трибол — це круто, коли наступна гра? — саме за таким настроем залишали майданчик ті, для кого ця гра вже стала частиною життя.

Трибол (1)

Трибол (2)

Трибол (3)

Трибол (4)

Трибол (5)

Трибол (6)

Трибол (7)

Трибол (8)

Трибол (9)

Трибол (10)

Трибол (11)

Трибол (12)

Трибол (13)

Трибол (14)